Yaşam

Ablasının ölümü araştırılırken programın güvenliğine doğru yürüyen Nazmiye, Tansu Dayan’ın radarından kurtulamadı

Müge Anlı’da kız kardeşinin katili olduğu şüphesiyle gündeme gelen Nazmiye’nin programda güvenliğe yürüdüğü ortaya çıktı. Müge Anlı’nın durumu açıklamasının ardından sinir krizi geçiren Nazmiye’nin durumunu gören Tansu Dayan dayanamadı ve yaptığını yaptı! Detaylar ?

Müge Anlı’da günlerdir aranan 22 yaşındaki iki çocuk annesi Nevrigül ölü bulundu. Sosyal medyanın gündemine oturan Nevrigül davasında şüpheli sanılan kız kardeşi Nazmiye’nin çelişkili açıklamaları ve tuhaf davranışları dikkat çekti.

“Erkeklerden nefret ediyorum, onlara karşı hiçbir duygum yok” diye bağıran ve bu nefretini sık sık dile getiren Nazmiye’nin, Instagram’daki programda güvenlik görevlisine mektup yazdığı ortaya çıktı.

Müge Anlı’nın “Sen delisin. Erkeğine nasıl mesaj atarsın?” tepkisi üzerine sinir krizi geçiren Nazmiye, “Bugünkü yayında yaşanan durum sosyal medya kullanıcıları tarafından çok beğenildi.”

Parodi videolarıyla insanları hem büyüleyen hem de güldüren Tansu Dayan, Nazmiye’yi görünce dayanamadı… Her zamanki Tansu hareketini yine yaptı!

1.Hazırsanız yorumlara birlikte bakalım ?

2. ?

3.?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8.?

9.?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu