Haber

Çanakkale’de 4. köprü inşaatında inceleme

AK Parti Kent Konseyi kümesi ve AK Parti il ​​yöneticileriyle birlikte Çanakkale’de Sarıçay üzerine inşa edilen 4’üncü köprünün inşaat alanında incelemelerde bulunan AK Parti Çanakkale İl Lideri Naim Makas, “Bu değerli projenin ilçemize katkısı büyük” dedi. Şehir merkezindeki trafik yükünün azalması kuşkusuz büyük fayda sağlayacaktır.” .

Çanakkale’de Sarıçay üzerine inşa edilen 4’üncü köprünün imalat çalışmaları ve Sarıçay’ın temizliği sürüyor. Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ve AK Parti Kent Konseyi grubu, Merkez İlçede Çanakkale Belediyesi bitişiğindeki alanda bulunan dördüncü köprü inşaat sahasına düzenlenen teknik gezide çalışmaları yerinde inceleyerek, ilgililerden Sarıçay hakkında brifing aldı.

Sarıçay’daki temizlik çalışmalarını yerinde inceleyen AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, “CHP Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın 2019 seçim vaatleri arasında yer almasına rağmen bu değerli proje, kent merkezindeki trafik yükünün azaltılmasına katkı sağlayacak. Katkı şüphesiz büyük olacaktır.”

‘Çanakkale Belediyesi’nin duyarsızlığı yarım kalmayacak’

İncelemelerde ekiplerin büyük bir özveriyle Sarıçay’ı temizlediğini belirten Başkan Makas, “Ancak bu temizlik çalışmalarının tamamlanabilmesi için Çanakkale Belediyesi sorumluluğundaki alanlara iş makinalarının girişinin sağlanması ve asfaltlama yapılması gerekiyor. Faaliyetlerin yolunun açık olmasını dileriz. Şehrin en görünür kısmındaki temizlik faaliyetinin Çanakkale Belediyesi’nin sorumluluğunda olmasını umuyoruz. Onun duyarsızlığıyla yarım kalmayacak” dedi.

‘Büyük ve güçlü devletimizle gurur duyduk’

Trafik sorununa çözüm üreten bir projenin daha devlet tarafından hayata geçirileceğini belirten Başkan Makas, “Sarıçay’da yürütülen çalışmaların ardından Sarıçay artık kirlilikle anılmayacak. Büyük Milletimizle bir kez daha gurur duyduk. Ziyaretlerimiz ve incelemelerimizde güçlü ve güçlü bir devlet” dedi. – ÇANAKKALE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu