Haber

İlhan Doğan’ın hayatı sinemaya uyarlandı

Avrupa’da başarılarıyla adını ‘Harika Türk’ olarak duyuran işadamı İlhan Doğan’ın çarpıcı hayat hikayesi nihayet sinemaya taşındı. Yapımcıların ilgisini çeken Doğan’ın hayatı “Her Şeye Rağmen” filmiyle beyazperdeye taşınıyor. 26 EylülÖzel galası İstanbul’da yapılacak olan film, sinemaseverlerle buluşacak. Eylül‘da yayınlanacak.

EŞİYLE EVİNİN KAPILARINI AÇTI… ‘Her Şeye Rağmen’ filminde İlhan Doğan’ı canlandıran ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, ünlü iş adamını ilk kez İstanbul’daki kendi evinde ağırladı. Özel konuğunu eşinin hazırladığı yöresel yemeklerle karşılayan Erkan Petekkaya, İlhan Doğan’la birlikte sinema vizyona girmeden önceki son hazırlıkları değerlendirdi. Toplantıya Sinema Yapım Koordinatörü ve Gazeteci Nurettin Soydan da katıldı. Tek başımıza ve oldukça sıcak bir atmosferde gerçekleşen toplantı saatlerce sürdü. “Tüylerim diken diken oluyor!”

Filmin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya, gerçek ve oldukça ilginç bir hayat hikayesini beyazperdeye aktardıklarını söyledi.“Nasıl bir yaşam ve çıkış olduğuna inanmak gerçekten çok zor. O sahneleri her gördüğümde hala tüylerim diken diken oluyor.” dedi. Petekkaya, zor şartlarda çekilen ve gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilen “Her Şeye Rağmen” filmini izleyicilerin çok seveceğini ve ilham alacağını ifade etti.

FİLM 26 EYLÜL’DE İSTANBUL’DA YAPILACAK…

“Her Şeye Rağmen” filminin galası 26 Eylül Salı günü Kanyon AVM’deki Paribu Cineverse sinemalarında yapılacak. Sinemada rol almış Alman oyuncuların da konuk olarak katılacağı sinemanın galasında, İş adamı İlhan Doğan’ın yanı sıra birçok ünlü isim de yer alacak.

Kaynak: Magazinkolik / Dergi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu