Haber

Kıbrıs Gazileri Kıbrıs Cumhurbaşkanı’nın da katıldığı programda yer bulamadı

Kıbrıs Gazileri Kıbrıs Cumhurbaşkanı’nın da katıldığı programda yer bulamadı

– Kıbrıs Gazisi, “Yorum Yok”

BOLU – Bolu’ya gelen KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, ‘Ombudsman Bolu Halkıyla Buluşuyor’ programına katıldı. Programa Cumhurbaşkanı Tatar ile birlikte katılan Kıbrıs Gazileri salonda yer bulamayınca bölgeden ayrıldı.

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Bolu’da bir dizi ziyaret ve etkinliklere katılmak üzere Bolu’ya geldi. Bolu’ya giriş yapan Başkan Tatar’ın ilk durağı Bolu Valiliği oldu. KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Valilik ziyaretinin ardından Kamu Denetçisi Erdem Malkoç’un katılımıyla Bilim ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen ‘Kamu Denetçiliği Bolulularla Buluşuyor’ programına katıldı. Kıbrıs Gazileri programa KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile birlikte katıldı. Salonda oturacak yer bulamayan Kıbrıs Gazileri, merkezin önünde bir süre bekledi. Ardından bölgeye Bolu Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü minibüsü geldi. Gaziler, bölgeyi terk etmek üzere araca bindi.

Bir süre araçta bekleyen gazilere neden içeride oturmadıkları sorulduğunda Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bolu Şube Başkanı İbrahim Çelik, “Yorum yok” dedi.

Daha sonra Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bolu Şube Başkanı İbrahim Çelik ve Şube Başkan Yardımcısı yetkililer tarafından salona alınarak içeriye davet edildi.

Salona girmeyen diğer gaziler ise otomobille bölgeden ayrıldı.

mazgirtajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu