Yaşam

MEGHAN MARKLE’IN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Meghan Markle’ın 42. doğum günü son zamanlarda tüm magazin dergilerini doldurdu! Prens Harry ile doğum gününü kutlayan Meghan Markle, Çarşamba günü Kaliforniya’da bir akşam yemeğine gitti. Tüm hafta boyunca farklı etkinliklerde görüntülenen Meghan Markle, akşam yemeği randevusu için Posse’den çizgili bir elbise giydi.

Doğum günü haftasında Portia de Rossi ve birkaç arkadaşıyla birlikte Barbie filmini izleyen Meghan Markle, daha sonra San Ysidro Ranch otelinde düzenlenen küçük bir kutlamaya katıldı. Hatta doğum günü 4 Ağustos olan Markle, hafta boyunca çeşitli etkinliklerde görüntülendi.

People dergisinin haberine göre 4 Ağustos’u evinde geçiren Markle, Prens Harry ve çocukları Archie ve Lilibet ile sakin bir gün geçirdi. Geçmişte Kraliyet Ailesi’nin resmi hesapları doğum günü kutlamalarını paylaşırken, bu yıl Sussex Düşesi’nin doğum günüyle ilgili tüm resmi hesaplar sessizliğe büründü. Söylentilere yanıt veren Kraliyet temsilcileri, yalnızca “çalışan Kraliyet Ailesi üyelerinin doğum günlerinin kutlandığını” belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu