Haber

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, basın mensuplarıyla buluştu

MHP Samsun Vilayet Lideri Abdullah Karapıçak, kentte vazife yapan basın mensuplarıyla bir ortaya geldi.

Büyükşehir Belediyesi Anakent Toplumsal Tesislerinde düzenlenen programda konuşan Karapıçak, MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin katılımıyla düzenlenecek “2023’e Gerçek Aday Muhakkak Karar Net” açık hava toplantısının 20 Kasım’da yapılacağını söyledi.

MHP’nin Cumhuriyet’in 100’üncü yılı olan 2023’te yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri’ne bütün imkan ve inancıyla hazırlandığını belirten Karapıçak, “Bu kapsamda 20 Kasım Pazar günü Samsun merkez olmak suretiyle Giresun, Kastamonu, Ordu, Sinop vilayet teşkilatlarımızın ve aziz vatandaşlarımızın iştirakiyle ‘2023’e Gerçek Aday Aşikâr Karar Net’ temalı açık hava toplantımız dört başı mamur gerçekleştirilecek.” dedi.

Samsun’a yaraşır bir açık hava toplantısının en büyük dilekleri olduğunu vurgulayan Karapıçak, MHP’nin sandığa, Samsun’a ve münasebetiyle Türkiye’ye sahip çıkacağını kaydetti.

Karapıçak, şöyle konuştu:

“Kurtuluş Savaşı’nda birinci kıvılcımının çakıldığı, birinci ateşin yakıldığı meşale kent olarak Samsun’a düşen görev, 15 Temmuz gecesi yüce Türk milletinin bağrında kurulan Cumhur İttifakı’na dayanak vermek, bunun gereği olarak cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gereğini yapmak, milletvekili seçimlerinde Samsun’daki milliyetçi, ülkücü iradeyi en üst seviyede Türkiye Büyük Millet Meclisine taşımak ve dolayısıyla MHP’nin, Genel Liderimiz Devlet Bahçeli öncülüğünde oluşturduğu ’21. Yüzyıl ve 2023 Türkiye Vizyonu’na uygun olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yıl dönümünde ‘lider ülke Türkiye’ amacına uygun olarak çalışmaktır. Bu çalışmalarımızda yılmamızı gözleyenler, vazgeçmemizi düşleyenler bilsinler ki emeğimiz yerde kalmayacak. Çalışmalarımızın Samsunlu hemşehrilerimiz ve hasebiyle millet nezdindeki mükafatı partimiz ve topluluğumuzca muhakkak görülüp yaşanacaktır.”

Karapıçak, daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu