Haber

Öztrak: Cumhurbaşkanlığı seçimi kesinlikle ikinci turda

ANKARA – CHP Sözcüsü Faik Öztrak, partisinin genel merkezinde seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Öztrak, “Dünkü seçimler Erdoğan’ın milletimizden güvenoyu alamayacağını göstermiştir” sözleriyle sandıkların tamamına yakınının sayıldığını söyledi.
Yurt dışından 300 civarında gelenlerin olduğunu ve bunların sonucu değiştirmeyeceğini belirten Öztrak, “Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turda sonuçlanacağı artık kesinleşti. Cumhurbaşkanlığı seçimi kesinlikle ikinci turda” dedi.

‘KAZANAN TÜRKİYE OLACAK’

Yüzde 90’a yaklaşan katılım oranının demokrasi adına sevindirici olduğunu belirten Öztrak, görev alan yetkililere de teşekkür ederek sözlerini şöyle sürdürdü:

Gösterdikleri büyük fedakarlığı 28 Mayıs sabahına kadar göstereceklerine, milletimizin tek bir maçının dahi boşa gitmemesini sağlayacaklarına inancımız tamdır. Önümüzdeki 15 gün boyunca bu ülkeye hak, hukuk ve adalet getirmek için elimizden geleni yapacağız. Milletimizin iradesi her şeyin üzerindedir. İkinci cinste mutlaka kazanacağız ama kesin. Millet İttifakı başı çekecek. Biz kazanacağız. Kazanan demokrasi olacak, kazanan Türkiye olacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu