Teknoloji

PUBG: Battlegrounds’a Klan Sistemi Geliyor!

Oyuncuların çeşitli avantajlar ve ödüller kazanmak için klanlar oluşturmasına ve klan üyeleriyle oyunlar oynamasına olanak tanıyan PUBG: BATTLEGROUNDS’a Klan Sistemi ile tanışın.

BATTLEGROUNDS PLUS hesaplarına sahip oyuncular, lobideki klan düğmesine tıklayarak klanlar oluşturabilir. Klan oluşturulduktan sonra klan, arama, sohbet ve bildirimler gibi çeşitli özelliklere sahip olur. Her klan bir klan şefi, yöneticisi ve genel üyelerden oluşur ve en fazla 100 üyeye sahip olabilir. Eğitim görevlerini tamamlayan oyuncular bir klana katılmaya hak kazanır. Bu oyuncular bir klana katılma talebinde bulunabilir veya mevcut bir klan üyesi tarafından davet edilebilir.

Klanları daha da eğlenceli hale getirmek için klan seviyesi ve ödülleri olan yeni bir ilerleme sistemi tanıtıldı. 20. seviyeye ulaşabilen klanlar, oyun sırasında Klan XP’si kazanabilecekler. Bir klan 2. seviyeye ulaştığında, o klanın Klan Etiketi, ilgili Etiket Plakasında oyuncunun takma adının/PUBG Kimliğinin yanında görünecektir. Klan Etiket Plakası, klan seviye atladıkça yükseltilebilir. Klan üyeleriyle birlikte oynarken oyuncular, klanın daha hızlı seviye atlamasını sağlayan çift XP bonusu alacaklar. Ek olarak oyuncular, klanlarının üyeleriyle oynadıkları için %30 BP artışı elde edecekler.

PUBG: BATTLEGROUNDS’un Baş Yapımcısı Taeseok Jang, “Aidiyet duygusunu geliştirmek ve sonuçta oyuncu memnuniyetini artırmak için 23.2 test sunucusu güncellemesinden başlayarak klan sistemini başlattık. Yeni sistemle oyuncuların daha fazlasını elde edebileceğini umuyoruz. arkadaşlar ve klan üyeleriyle tatmin edici bir oyun deneyimi.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-dernekpazari.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu