Haber

Samuel Eto’o Cezayirli Youtuber’a Saldırdı

Katar’da düzenlenen FIFA 2022 Dünya Kupası’nda dün oynanan Brezilya-Güney Kore son 16 karşılaşmasını Kamerun Futbol Federasyonu Lideri ve Dünya Kupası Elçisi Samuel Eto’o da tribünlerden izledi. Fransız La Opinion, Brezilya’nın 4-1 kazandığı maçın çıkışında Samuel Eto’o’nun Cezayirli bir Youtuber’a saldırdığı sahneleri paylaştı.

Videonun başında maçtan çıkan Eto’o’nun taraftarlarla fotoğraf çektirdiği görülüyor. Daha sonra adının Said Mamouni olduğu öğrenilen Cezayirli Youtuber elinde kamerasıyla kadraja giriyor. Kısa bir süre sonra Eto’o bir diyalogla biter ve Cezayirli Youtuber’ın üzerine yürümeye başlar. Müdahale girişimleri olurken Eto’o, düşen kamerasını almak için eğilen Mamouni’nin hızına diziyle tekme atar.

Daha sonra Youtube kanalından açıklama yapan Said Mamouni, bozuk kamerasını ve Eto’o’nun çarptığı yerleri hızla gösterdi.

Geçtiğimiz Mart ayında Cezayir ile Kamerun arasında oynanan Dünya Kupası eleme maçında Kamerun, Cezayir’i deplasmanda attığı golle eleyerek Dünya Kupası bileti alırken, Cezayir cephesi maçın hakemine tepki göstermişti. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu