Haber

Xiaomi, Redmi Watch 4’ü global olarak tanıttı: İşte özellikleri ve fiyatı

Xiaomi, Kasım 2023’te anavatanı Çin’de piyasaya sürülen Redmi Note 13 serisini ve Redmi Watch 4 akıllı saatini küresel çapta tanıttı. Peki, vaat ettikleriyle dikkat çekmeyi başaran saat, kullanıcılara neler sunuyor? İşte Redmi Watch 4 özellikleri ve fiyatı…

Redmi Watch 4 özellikleri ve fiyatı

Alüminyum alaşımlı çerçeveye sahip olan Redmi Watch 4 modeli, 1,97 inçlik LTPS AMOLED ekrana sahip. Bu ekran 60 Hz yenileme hızıyla desteklenirken aynı zamanda 600 nit parlaklık da sunuyor.

5ATM sertifikasına sahip 50 metre derinliğe 10 dakika boyunca su geçirmez olan akıllı saat, kalp atış hızı, kandaki oksijen, uyku ve voltaj izleme gibi sağlıkla ilgili özelliklere sahip. Sporcular için 150’den fazla spor modu bulunmaktadır.

Redmi Note 13 serisi Türkiye’ye geliyor! İşte tüm özellikleri

470 mAh pil ile 20 gün kullanım imkanı sunan Redmi Watch 4 modeli Bluetooth 5.3, NFC ve GPS desteğine sahip. Bu noktada Bluetooth üzerinden arama yapma ve bildirim görüntüleme özelliklerinin bulunduğunu belirtmekte fayda var.

Redmi Watch 4 teknik özellikleri şu şekilde sıralanıyor;

Mülk değeri

Ekran Türü: AMOLEDEkran Boyutu: 1,97 inçEkran Yenileme Hızı: 60 HzEkran Parlaklığı: 600 nit Suya Dayanıklılık: 5ATM (10 dakika boyunca 50 metreye kadar suya dayanıklı)Sağlık Sensörleri: Kalp atış hızı, SpO2, uyku ve voltaj izlemeSpor Modları: 150’den fazla Daha fazla modlarGPS: EvetPil Kapasitesi: 470 mAhPil Ömrü: 20 günBağlantı: NFC, Bluetooth 5.3

Redmi Watch 4’ün fiyatı 107 dolar olarak belirlendi. Akıllı saatin yakın zamanda Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor. Kur dikkate alındığında fiyatın 4 ila 6 bin TL civarında olduğu tahmin edilebilir.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Akıllı saatin özelliklerini ve fiyatını nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu