Ekonomi

Yollardaki durum

Karayollarının imalat, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında, ulaşım gözetim altında sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Toprakkale-İskenderun (TİS) Karayolu Payas-İskenderun kavşakları 3-6. Üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle Adana yönü trafiğe kapatıldı. Bu bölümde ulaşım Hatay istikametinden çift yönlü ve kontrollü olarak devam etmektedir.

TEM Otoyolu Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltma yapılıyor.

Ankara-Kırıkkale yolunun 25-27. Kentin 2. kilometresindeki imalat çalışmaları nedeniyle Ankara-Kırıkkale istikametinde daralan şerit 2 şeritten denetimli olarak yapılıyor.

Nazilli-Denizli yolunun 36’ncı kilometresinde (Ortakçı mevkii) otoyol çalışması nedeniyle çift yönlü sol şeritler trafiğe kapatıldı.

Aydıncık-Silifke yolunun 25-29. kilometre (Yeşilovacık-Aydıncık mevkii), patlamalı üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım saat 18.00’e kadar gerçekleştirilecek.

Ankara-Bala-Karakeçili yolunun 32-36. kilometre, Karakeçili-Bala-Ankara istikameti üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılırken, çift yönlü diğer istikametten ulaşım sağlanıyor.

Elmalı-Finike yolunun 23-25’i. Yolun kilometrelerinde meydana gelen heyelan ve çökmeler nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Karlıova-Bingöl yolunun 7-8. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 37-41. Üst yapı bakım, onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım çift taraflı tek şeritten denetimli olarak gerçekleştirilmektedir.

Iğdır-Dilucu Hudut Kapısı yolunun 55-61. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle sürücüler trafik levhalarına ve işaretçilere dikkat etmek zorunda kalıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu