Haber

Bugün Galatasaray maçı var mı? 5 Eylül Galatasaray maçı ne zaman, nerede, saat kaçta? Bugün GS maçı var mı, hangi kanalda?

Bugün Galatasaray maçı var mı? sorusu araştırılıyor. Futbolseverlerin yakından takip ettiği Süper Lig’de şampiyon olan Galatasaray, arama motorlarında bugün maç olup olmadığı araştırılıyor. Merak edilenlerin ortasında bugün Galatasaray maçı var mı? Galatasaray maçı ne zaman, saat kaç? Bugün GS maçı var mı, hangi kanalda? soruları içeriyordu.

BUGÜN GALATASARAY MAÇI VAR MI?

Galatasaray’ın bugün maçı yok.

Galatasaray, yeni transferleri Davinson Sanchez ve Ndombele’nin maliyetini açıkladı. Sarı-kırmızılı oyuncular, Davinson Sanchez için Tottenham’a 9,5 milyon euro, Ndombele için ise 15 milyon euro ödeyecek.

NDOMBELE 15 MİLYON EURO SATIN ALMA OPSİYONUYLA KİRALANDI

Galatasaray’dan yapılan açıklamada, “Profesyonel futbolcu Tanguy Ndombele Alvaro ve kulübü Tottenham Hotspur Football & Athletic Company Limited ile oyuncunun 2023-2024 sezonu için satın alma opsiyonlu bedelsiz geçici transferi konusunda anlaşmaya varıldı. Futbolcunun bonservis bedeli 2025 yılından itibaren 15.000.000 Euro’dur. 5 sezona eşit taksitler halinde ödenmesi konusunda mutabakata varılmıştır. Oyuncuya 2023-2024 sezonu için net 3.136.000 Euro sezon ücreti ödenecektir.” o dedi.

DAVINSON SANCHEZ’E 9,5 MİLYON EURO ÖDENECEK

Davinson Sanchez için açıklama yapan sarı-kırmızılı kulüp, “Profesyonel futbolcu Davinson Sanchez Mina ve kulübü Tottenham Hotspur Football & Athletic Company Limited ile oyuncunun transferi için anlaşmaya varıldı. Buna göre oyuncunun eski kulübüyle anlaşmaya varıldı. 5 sezona eşit taksitlerle 9 milyon 500 bin euro transfer edilecek.Oyuncuyla 2023-2024 sezonundan itibaren 4+1 sezon için anlaşmaya varıldı ve her sezon için net 3.200.000 euro sezon ücreti ödenecek. Futbol sezonu.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu