Yaşam

Squid Game’in 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Açıklandı: Ekibe Hem Yeni Üyeler Hem de Geri Dönenler Var

Kalamar Oyunu, geçen yıl Eylül ayında piyasaya sürüldüğünden beri dünya çapında büyük bir popülerlik kazandı. Güney Kore yapımı gerilim draması, Netflix’in tüm zamanların en çok izlenen dizilerinden biri ve oyuncularını küresel bir üne kavuşturdu. Çocukluk oyunlarının ölümcül bir hal aldığı distopik bir dünyada hayatlarını değiştirecek parasal bir ödül kazanmak için hayatta kalmaya çalışan insanların hikayesini anlatan Kalamar Oyunu, farklı kültürlerden izleyicilerin ilgisini çekti.

Emmy ödülüne layık görülen dizinin yapımcısı Netflix de bu ilgiyle Cumartesi günü Tudum etkinliğine katıldı. Kalamar Oyununun 2. Sezonuilk periyottan hangi karakterlerin geri döneceğini ve hangi yeni oyuncuların katılacağını açıkladı.

Squid Game 2. sezon oyuncuları

Squid Game’in 2. Sezonunda Güney Koreli erkek grubu ZE:A’dan Yim Si-wanBirçok Kore dizisinde rol aldı ve Kang Ha-neul, Park Sung-hoonve bir rapçi Yang Dong-guen Dört oyuncunun eklendiği açıklandı. İlk bölümde başrolleri üstlenen Lee Jung-jae, Lee Byung-Hun, Wi Ha-jun ve Gong Yoo’ya dört yeni oyuncu katılacak.

Yönetmen Hwang Dong-hyuk, Eylül 2022’de Netflix’in basın toplantısında ikinci sezonun 2024’te yayınlanacağını söyledi. Çekimlerine bu yıl başlanacak olan 2. dönem için en erken tarihin gelecek yıl olması aslında çok olasıydı.

Netflix, Tudum etkinliğinde 2. dönem oyuncu ekibini ve tartışmalı senaryosuz yarış yan ürününü duyurdu Squid Game: The Challenge Kasım ayında prömiyer yapacakilan edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu